top of page
Abdurrahman Çam fotoğraf

Abdurrahman Çam

17901880309484631.jpg

TAKİP EDİN

  • Abdurrahman Çam Instagram Icon
  • Abdurrahman Çam Facebook
  • Abdurrahman Çam Twitter
  • Abdurrahman Çam Linkedin
  • abdurrahman çam youtube
Abdurrahman Çam fotoğraf
Abdurrahman Çam fotoğraf
Abdurrahman Çam Fotoğrafı
Abdurrahman Çam kimdir
Abdurrahman Çam Fotoğrafı
Abdurrahman Çam - Kültepe Yatırım

Abdurrahman Çam Kimdir?

Kültepe Yatırım A.Ş. - Genel Sekreteri

1992 yılında Kayseri'de doğdum. İlkokuldan itibaren çevresine karşı oldukça ilgili bir çocukluk geçirdim. 2004 yılında ilk bilgisayarımla teknoloji dünyasına giriş yapmış oldum. 2006 yılında fotoğrafa ilgim olduğunu keşfederek bu alanda kendimi geliştirmeye başladım. Lise'de mobil teknolojilere yöneldim ve mobil fotoğrafçılık ile ilgilenmeye devam ettim. Erciyes Üniversitesi Sosyoloji bölümü ile birlikte tüm hobi ve ilgi alanlarım para kazandığım işler olarak devam etti. Profesyonel olarak fotoğrafçılık yanında, Nokia Store'da uygulama geliştiriciliği yaptım. Ayrıca "sosyoloji" tutkusu ile bilikte sosyoloji orijininde projeler gerçekleştirmeye başladım. Tubitak Girişimcilik Programı ile birlikte yürütmüş olduğum projelerde işin mutfağında yer alarak çalışmalarıma devam ettim. Tüm bunlarla birlikte çeşitli eğitim faaliyetlerinde eğitmenlik yaparak çalışmalarıma devam ettim. Akademik bilgi ve bunun alana uygulanması ile inovasyona katkı sağlanacağını düşünmekteyim. Bu kapsamda "sosyolojik" çalışmaların birçok alan için anahtar rol oynadığına inanıyorum.

Bu kapsamda girişimcilik, melek yatırımcılık alanlarında çalışmalarıma Anadolu'nun girişim sermaye şirketi olan Kültepe Yatırımda  devam ediyorum.

Kültepe Yatırım'da tohum öncesi ve tohum aşamasında olan girişimlere "akıllı para" odaklı yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Girişimcilik ekosisteminin gelişmesinin mikrodan makroya her açıdan öneminin farkında olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Birlikte çalışarak stratejik bir şekilde sinerji oluşturabiliriz.

bottom of page