top of page

Hizmetler

Beklentilerinizi karşılayacak ve hatta aşacak bilgi ve deneyimle özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çeşitli hizmetler sunuyorum. Sosyolojik ve akademik bilgilerle strateji geliştirebiliriz. Geliştirmenize yardımcı olabileceğim noktalar hakkında daha fazla bilgi edinin ve hemen bana ulaşın.

Başlıca Hizmetler:  UX (Kullanıcı Deneyimi) Araştırması, Survey hazırlama ve uygulama, sosyolojik araştırma ve proje geliştirme, marka araştırmaları,

Marka ve Stratejik Pazarlama Araştırma

Ürün, Hizmet ya da Markanızı Zirveye Taşıyın

Marka yönetimi ve pazarlama stratejileri konusunda hedef kitleye yönelik en etkili sosyolojik ve psikolojik dinamikleri ortaya çıkararak stratejik olarak ilerleyebiliriz. Diğer tüm detayları ve planları belirlemek için iletişime geçebilirsiniz.

Araştırma Faaliyetleri ve Danışmanlığı

Veriler Kıymetli Madenlerdir

Veriler kıymetli madenlerdir. Ancak bu madeni çıkarmak bilgi deneyim ve sosyolojik köprüler inşaa etmeyi gerektirir. Yapmak/yaptırmak istediğiniz saha araştırma projeleri, tezler ve tüm araştırma faaliyetleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim - Atölye - Seminerler

Kapsamlı Bir Yaklaşım

Eğitim - Atölye ve Seminerler çeşitli araştırma, gözlem ve performans değerlendirmeleri sonucu özel olarak hazırlanmıştır. Tüm eğitim, atölye ve seminerler hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page